Czy można skutecznie kamuflować problemy skóry za pomocą fluidu?

Maskowanie niedoskonałości skóry to zabieg stosowany w kosmetologii, bez którego nie może obejść się właściwie żaden makijaż. By uczynić wszelkie niedoskonałości niezauważalnymi dla otoczenia trzeba użyć specjalnego fluidu.
Odpowiedni| makijaż na pewno przyczyni się do poprawy wyglądu, a jednocześnie samopoczucia.

Kluczem do zamierzonego efektu jest właściwy dobór fluidu. Marka Pharmaceris posiada w swoim asortymencie fluidy dedykowane skórze z problemami, które skutecznie kryją i wyrównują koloryt skóry.
sprawność

Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwszym z proponowanych fluidów jest delikatny fluid SPF20 – mocno kryjący, zalecany do stosowania dla każdego rodzaju cery w celu zamaskowania problemów, takich jak: przebarwienia, widoczne naczynka, blizny potrądzikowe, trądzik różowaty oraz cienie wokół oczu. Pharmaceris fluid fluid pharmaceris SPF20 pozwala osiągnąć na skórze także naturalny, równy koloryt. Jest bezzapachowy, pozbawiony konserwantów oraz parabenów, dzięki czemu jest bardzo dobrze tolerowane przez wrażliwą. Delikatna, lekka konsystencja nie obciąża skóry i pozwala uniknąć efektu maski. Rezultat krycia utrzymuje się przez około 10 godzin. Dodatkowo, po 2 tygodniach stosowania można zaobserwować wzrost elastyczności skóry oraz poprawę nawilżenia. Ten produkt dostępny jest w 3 odcieniach. Nowością Pharmaceris jest fluid ochronno- korygujący z najwyższą osłony stałe SPF 50+. Ten produkt został stworzony z myślą o osobach ze skórą wrażliwą na oddziaływanie czynników zewnętrznych (fotoalergie) oraz mechanicznych (po terapiach medycyny estetycznej).

Pharmaceris fluid SPF 50 + aptekachojna.pl polecany jest zatem dla pań z tendencją do tworzenia się przebarwień skóry i z pewnych względów na ich powstawanie (np. w czasie ciąży lub przyjmowania leków), jak również dla osób, które zmagają się z bielactwem.

Comments are closed.