Małe elementy, które mają duży wpływ na wizerunek restauracji

Forma menu ma tak same duże znaczenie jak zestaw serwowanych przez kucharza potrwa. Ciekawa forma karty i odpowiednia treść zachęci klienta do zamówienia naszych potraw. Karty menu restauracji powinny być nie tylko czyste i świetnie rozplanowana, ale również wyjątkowe, niespotykane nigdzie indziej! Ogromne znaczenie ma papier z jakiego zostały wykonane, kolorystyka, użyty krój pisma oraz oprawa graficzna.

Wszystkie te składniki powinny być spójne z atmosferą naszego lokalu gastronomicznego – muszą być nawiązaniem do wnętrza i panującego w restauracji klimatu, a także wywoływać emocje na jakich nam zależy.

Karty menu restauracji są pierwszą rzeczą, zaraz po wystroju wnętrza, na którą zwróci uwagę klient po przyjściu do Twojego lokalu. Jeżeli chcesz aby się nie zawiódł, pamiętaj by karta była schludna, estetyczna oraz czytelna. Nasze karty menu restauracji charakteryzują się starannym wykonaniem, oryginalnym wzornictwem oraz trwałością. Za sprawą zastosowania materiałów najwyższej jakości, są też łatwe w utrzymaniu czystości. Oferujemy profesjonalne karty menu restauracji w dowolnych rozmiarach i najmodniejszych wzorach. Wytwarzamy karty z eco skóry, drewna, kartonu i z wielu innych tworzyw. Wzornictwo i kolorystyka naszych produktów są indywidualnie dopasowywane do wystroju lokalu klienta.

Zaciekawił Cię taki post? To super, ale kliknij ten link, gdyż oprócz tego mamy również inny tego typu artykuł, który warto zobaczyć ponadto (https://peakpackaging.pl/mleczarski).

Napisy wykonujemy różnymi technikami: złocenie, wytłaczanie, wypalanie laserem, sitodruk, malowanie ręczne itp. Karta menu restauracji z reguły posiada 10 koszulek krystalicznych, które można samodzielnie wymieniać. Oferowane przez nas karty menu restauracji mają wygrawerowane dowolne logo, ale też fotografie albo grafikę.

karta menu

Autor: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com

Karty menu restauracji powinny wyglądać inaczej w lokalach, nastawionych na obsługę klientów z dziećmi, a inne karty menu wybieramy do restauracji prestiżowych, które nierzadko goszczą biznesmenów..Istotne jest, by po zamknięciu restauracji upewnić się czy karty nie są brudne, czy między kartkami nie znalazły się jakieś pozostałości potrwa. Taka z pozoru mała gafa może mieć wielki wpływ na wizerunek naszej restauracji. Sprawdź: Sklep Decorest

Spore znaczenie mają także przyprawniki – specjalne pojemniki na sól i pieprz, a także oliwę, a nawet paprykę i inne dodatki serwowane do każdego dania. Co ważne, na wszystkich stołach powinien znajdować się taki sam komplet, by żaden klient nie mógł zarzucić nam brak profesjonalizmu i gorszej obsługi. Zamawiając przyprawniki do restauracji warto wybrać te, które będą współgrały z wystrojem danego miejsca.

Dodatkowo polecamy przyprawniki – niebanalne i praktyczne organizery na przyprawy. Wysokiej jakości pudełka na przyprawy zawierają 6 pojemników. Pierwsze co przykuwa uwagę to doskonała jakość wykonania produktu. Niemiecka precyzja i wysokiej jakości materiał są widoczne na pierwszy rzut oka.Przezroczyste pudełko pozwala widzieć zawartość wszystkich pojemników. Dodatkowo pojemniki posiadają dokładne opisy ich zawartości, zabezpieczone przed zabrudzeniami i łatwe do wymiany.

Poza tym musimy pamiętać o systematycznych myciu przyprawników i uzupełnianiu ich o świeże przyprawy. Restauracja to jeden z najbardziej skomplikowanych biznesów. Wszystko jest niezwykle istotne, żeby w obliczu silnej konkurencji właśnie nasza restauracja zapraszała do zamówienia dań i do powrotu w to samo miejsce. A jak wiemy diabeł tkwi w szczegółach! Właściwe karty menu restauracji i przyprawniki to niezwykle ważne drobiazgi, które powinny tworzyć spójną całość i mają duże znaczenie w budowaniu wizerunku każdego lokalu gastronomicznego.

Comments are closed.