Dzięki postępowi ginekologii estetycznej, korekcja miejsc intymnych, z tabu powoli zmienia się w praktykę

Piękno odkrywamy w sobie na wiele sposobów – poprzez miłość, zadowolenie z życia zawodowego, zainteresowania, pomaganie innym, czy też poprzez dbanie o swój wizerunek. Tylko równowaga pomiędzy pięknem wewnętrznym i zewnętrznym, pozwoli poczuć się w pełni interesującymi kobietami.

Modelka z pięknie ułożonymi włosami

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Pomimo tego czasami mogą pojawić się wady, które nie pozwalają całkowicie cieszyć się życiem. Na ratunek przychodzi ginekologia estetyczna (ginekologia estetyczna gyncentrum).

Ciekawy wpis? Zatem zapewne spodoba Ci się także informacja z witryny (http://www.polmedico.pl/oferta/periodontologia/), który dla Ciebie przygotowaliśmy. Należy w niego kliknąć.

Kiedyś kobiety nie miały gdzie pójść by zwrócić się z tematami niesymetrycznych, przerośniętych warg sromowych, utrapieniem rozciągniętych ścian pochwy, czy kłopotem braku sprężystości i zbyt niskiego stopnia nawilżenia pochwy. Teraz wszystkie te problemy można rozwikłać dzięki prostym i bezbolesnym czynnościom chirurgicznym.

Ginekologia kosmetyczna, zajmuje się udoskonaleniem wizerunku zewnętrznego i funkcji kobiecych narządów płciowych. Ginekologia estetyczna proponuje parędziesiąt zabiegów, które w kraju świadczy się od kilku lat.

Aranżacja naszej witryny zainteresowała Cię? A opracowane przez nas treści? Jeżeli tak, to namawiamy do nowego tekstu. Tam jest szalenie kompleksowa informacja.

Jedne mają na celu usunięcie mankamentów które pojawiły się podczas porodu albo po urodzeniu, inne mają na celu zlikwidowanie wad powstałych w sytuacji zmniejszenia poziomu estrogenów w przebiegu klimakterium. Spośród zabiegów ginekologii kosmetycznej, wymienić można waginoplastykę, która przywraca pochwie właściwą elastyczność, labioplastykę, czyli plastykę warg sromowych, hymenoplastykę – rekonstrukcję błony dziewiczej, hymenotomię – zlikwidowanie błony dziewiczej, liporedukcję okolic intymnych – odsysanie tłuszczu ze wzgórka łonowego oraz usuwanie defektów rozwojowych narządów płciowych.

Modelka

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com
Popularnym i coraz częściej wykonywanym zabiegiem jest plastyka warg sromowych mniejszych (strona www). Wykonywana jest u kobiet z przerostem albo zniekształceniem warg sromowych. Zwyczajowo przyjmowana za fanaberię, ale u sporej liczby kobiet nierzadko jest to przyczyna cierpień fizycznych, nawracających infekcji jak również kłopotów ze współżyciem. To nierzadki problem, natury nie tylko estetycznej – wystające wargi sromowe powodują otarcia, zwłaszcza w trakcie chodzenia czy także uprawiania sportu. Wykonywane są także zabiegi mające zwielokrotnić doznania seksualne, jak np. clitoroplastyka, czyli uwypuklenie ukrytej pod fałdami skóry części łechtaczki lub wstrzykiwanie wypełniaczy, np. tłuszczu własnego pacjentki lub pochodnej kwasu hialuronowego, w miejsce hipotetycznego punktu G.

Comments are closed.