Garnki nie na indukcję

Garnki to niezastąpione części w każdym domu. Bez tych garnków nie mawspólnego obiadu, przy dużym stole. Naczynia najczęściej dobiera się do design-u kuchni, ale też i do preferencji, czy zapotrzebowania osób w rodzinie.

Pośród garnków posiadamy spory wybór w kolorach, wymiarach, jak i jakości zrobienia. Garnki można idealnie dobrać jednakowo do barwy kuchni, jak i smaku.

Czajnik

Najważniejszy jest jednakże wybór materiału z jakiego wyprodukowane są garnki. I tutaj dla wielu zaczynają się schody . . . Przeważnie zadawane zapytania to: Jaki wybrać najodpowiedniejszy garnek dla mojej rodziny? Czy posiadając małe dziecko mogę gotować w obojętnie jakim naczyniu? Jeżeli jestem osobą uczuloną to czy mogę gotować w garnku ze stali nierdzewnej? Do jakiego garnka żywność się nie przykleja? Które z naczyń są energooszczędne? Który z garnków będzie najlepszy na indukcję?

Wbrew pozorom zapytania są niezwykle trafne i każdy, kto staje przed dokonaniem zakupu garnków powinien odszukać na nie odpowiedź. W artykule postaramy się Państwu przedstawić profil garnków, które od niedawna podbijają polski rynek.

W odświeżonej wersji na rynku ukazały się garnki, które swego czasu kupowane były przez nasze babuszki. Mowa tu o garnkach emaliowanych, które właśnie przechodzą wyjątkowo gwałtownie swoje odrodzenie (pełna oferta sklepu). Garnki emaliowane kojarzone są przez wielu ze powszednimi, prostymi i niezbyt estetycznymi garnkami z cieniutką warstwą emalii, która może ulec obiciu przy pierwszym, pechowym uderzeniu. Garnki te nie tylko były kiedyś nietrwałe, ale także niepraktyczne w użytkowaniu, ponieważ do warstwy emalii silnie przywierała żywność.

Tymczasem wytwórcy garnków emaliowanych opracowali nowoczesne technologie i zaczęli współpracę z projektantami, czego owocem stały się supernowoczesne garnki emaliowane m.in. niektóre naczynia z linii ELO, Intenso, Rustico, garnki Pyza, Baryłka, garnki Flox, garnki Glosa, oraz najnowszy produkt przedsiębiorstwa Garnki Olkusz, Mizar i Selena oraz wiele innych. Garnki te nie tylko mają grubszą emalię, ale też uchwyty ze stali nierdzewnej i szklane pokrywki z odpowietrznikami. Spośród odmłodzonych naczyń emaliowanych bardzo chętnie kupowane są garnki emalia Olkusz, polskiej firmy z długoletnią tradycją i co najważniejsze z wielkim zaufaniem konsumentów.

Garnki emaliowane są wprost stworzone do gotowania potraw dla naszych małych dzieci, jak również dla alergików, albowiem nie wyzwalają żadnych związków, a co za tym idzie są niegroźne dla zdrowia. Nowoczesne naczynia emaliowane posiadają specyficzną powłokę wewnątrz, która powoduje, że gotowane posiłki nie przywierają do spodu, a garnek prosto się myje. Szklista powłoka emalii nie zmienia smaku żadnej potrawy, co pozwala rozkoszować się smakiem utworzonych dań w 100%. Emaliowana powłoka na zewnątrz garnków ma częstokroć filtr UV co pozwala cieszyć się bajecznym kolorem naczyń przez dłuższy czas.

Zobacz, czy spodoba Ci się proponowana oferta. Oferujemy produkty dopasowane do osobistych potrzeb. Nie czekaj i dowiedz się, w jaki sposób działamy.

Odświeżone wyroby emaliowane to głównie garnki na indukcję czyli garnki indukcyjne, co pozwala na użytkowanie naczyń na nowoczesnych kuchniach.

Źródło: Garneczki

Comments are closed.