Jak ładne i gustowne dodatki firmy blomus tworzą przyjemne, trendowe mieszkania.

Dawniej na stoliku w jadalni leżał dziergany obrusik, pamiętający czasy pra-pra-babci, a na nim okazale prężył się z kryształu, często dość brzydki i ciężki flakon. Możliwością jednak, by wazon miał się gdzie puszyć, był adekwatnie duży stół. I tak kolejne pokolenia obskubywały skrawek prababcinego obrusa i z niesmakiem czyściły pełną załamań kryształową pokrakę. Szczęśliwy był ów, kto posiadał mały stolik, albo wcale nie posiadał jadalni. Choć względne to zadowolenie, bo wzrok takiego mieszkańca niejednokrotnie padał na równie nieciekawą ceratę na kuchennym stoliku. Też nie bardzo atrakcyjna możliwość.

gotowanie

Autor: Websenat
Źródło: http://www.flickr.com

Wspomniawszy z tęsknotą czasy PRLu, można przenieść się do barwnej, designerskiej, pełnej rozmachu i wdzięku współczesnej jadalni, strojnej w autentyczne patery na owoce najsłynniejszych wytwórców.

Niniejszy artykuł wydaje się niesłychanie zajmujący? Jeśli tak, to zobacz także pozostałe polecane ekologiczne pojemniki jednorazowe treści, gdyż wydają się być tak samo ciekawe oraz pochłoną Cię zupełnie.

Patera na owoce jest na topie z racji okresów bogactwa. Teraz możemy zakupić i wyeksponować na pięknej paterze owoce z każdego zakątka świata. Trudno więc się zdumiewać wspomnianym czasom PRLu, że lata te pater na owoce nie kochały, gdyż najnormalniej w świecie, nie było w naszych sklepach i na bazarach egzotycznych owoców.

Chyba, że ktoś gdzieś zdobył sztuczne imitacje, jakie mogły bez ryzyka na stole poleżeć, wtenczas patera miała rację bytu. Kiedyś świeże owoce nie uchowałyby się nawet godziny, skonsumowane przez złaknionych witamin domowników. Lecz obecnie jest owoców mnóstwo, tyleż samo jest i pater. Głębokie, płytkie, proste, fantazyjne, drewniane, ze stali, z tworzywa – jaka się komu podoba, taka zagości na jego stole. Aktualni producenci – m.in. Blomus – patera Ondea, pieszczą miłośników owoców swymi, nieraz bardzo ciekawymi w formie, paterami.

gotowanie

Autor: USASOC News Service
Źródło: http://www.flickr.com

Designerskie dodatki, ekskluzywne garnki , naczynia i sprzęty kuchenne, piękne szkło albo zastawa stołowa, wyszukane akcesoria do win ładnie dekorują codzienny i uroczysty stół. Trendowe, stylowe i ekskluzywne wyposażenie mieszkań to dobry sposób na stworzenie interesującej przestrzeni. Pomieszczenia naszego dziennego wypoczynku, pracy potrzebują niekiedy niewielkich zmian, by otrzymać nowego blasku czy odmienności.

Comments are closed.