Jak najkorzystniej zwiększyć biust? Tak aby było zdrowo i bezpieczne, a jednocześnie skutecznie? Jest na to sposób

Marzysz o idealnym biuście, lecz nie chcesz implantów? Jest na to sposób! Możesz swój biust powiększyć tłuszczem. Brzmi to dość osobliwie, ale to naprawdę świetny sposób. Piersi po tym zabiegu wyglądają naturalnie, co istotne nie mają w sobie protezy silikonowej (jaka może wiązać się z różnymi kłopotami zdrowotnymi).

Tego rodzaju zabieg powiększania biustu tłuszczem zachodzi w dwóch etapach. Pierwszym z nich jest liposukcja, co oznacza pobranie tłuszczu oraz jego przygotowanie. Kolejny etap to wielowarstwowe przeszczepienie tłuszczu do piersi. Zabieg robi się w znieczuleniu ogólnym. To wtedy pobiera się potrzebną ilość tłuszczu z różnorodnych miejsc, na przykład z brzucha czy ud. Po uzyskaniu tego materiału przygotowuje się właściwą substancję, w jakiej oddziela się bezużyteczne, płynne frakcje. W dalszej kolejności przez drobne nakłucia, dosyć cienkimi kaniulami podaje się tłuszcz. Robi się to cienkimi pasmami, między skórą a gruczołem. Podaje się również pod gruczoł piersiowy, np. do mięśnia piersiowego, a także wokół piersi.

biust

Autor: Ava
Źródło: http://www.jagna.pl

Dzięki temu zabiegowi uzyskujemy jędrne oraz większy biust. Co ciekawe, dzięki liposukcji można pozbyć się niezbyt przyjemnych fałd, czy to na brzuchu czy w okolicach ud (strona ). Bardzo ważne jednakże, ażeby pamiętać, że przeszczepiony tłuszcz to żywa tkanka, tak więc jeżeli ma przetrwać w nowym miejscu to zabieg musi być zrobiony bardzo dokładnie, a materiał powinien być pobrany w odpowiedniej ilości. Zbytnio duża ilość tłuszczu sprawi, że jego nadmiar może się niedobrze goić. Profesjonalny chirurg, jak powiększanie biustu tłuszczem Wrocław, jest w stanie określić to przed zabiegiem dobierając optymalną ilość tłuszczu, jaki może użyć do przeszczepienia piersi pacjentki.

Powiększanie piersi swoim tłuszczem to zabieg niemal idealny, a to dlatego, że piersi wyglądają w pełni naturalnie. Co równie ważne, nie mają w sobie implantu, natomiast wynik tego zabiegu jest na pewno zadowalający dla przeważającej większości pacjentek. Co więcej, liposukcja wyszczupla sylwetkę, co jest ważne dla wielu kobiet.

Jeżeli szukasz interesujących informacji na opisywany temat, poczytaj tu nas, a na pewno przeczytasz interesujące fakty.

Pamiętajmy jednakowoż, jeżeli chcemy stosunkowo duże piersi to powinniśmy przeprowadzić kilka zabiegów. Okres rekonwalescencji po zabiegu nie trwa długo, jest także mało bolesny.

Comments are closed.