W jaki sposób powinna prezentować się sala weselna z prawdziwego zdarzenia, czyli skrótowy przewodnik po preferencjach Polaków

Sale weselne to miejsca, w których spędzamy jedne z najpiękniejszych, ale i tych często najśmieszniejszych chwil naszego życia. Wielka w tym zasługa orkiestry, która staje na wysokości zadania i jest w stanie bawić gości do wczesnych godzin rannych. Nie bez żadnego znaczenia będzie również pyszny smak serwowanych obiadów i jakość obsługi. A przy okazji warto jeszcze nadmienić, że każda para świeżo upieczonych małżonków ma różne gusta i przy wyborze sali kieruje się różnymi kryteriami.

szukasz sali?

Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
A tym najistotniejszym zdaje się być poziom higieny, lecz na tym historia dopiero się rozpoczyna.

Na pewno na takiej sali musi być wydzielone miejsce dla kapeli i winno być ono w miarę wielkie – tak, aby bez trudu pomieściła się tam kilkuosobowa grupa osób wraz z instrumentami. Pomimo tego że większość zespołów ma własne nagłośnienie, to jednak sale weselne muszą mieć zestaw dobrej jakości głośników i mikrofonów. Żadna uroczystość weselna nie może się też obyć bez należytego oświetlenia. A obecnie wielką furorę robią różnokolorowe światełka laserowe.

To ważne omówienie odnosi się do prezentowanej tu tematyki, więc jeżeli jest ona warta Twojej uwagi, to wejdź na ten link.

Nowożeńcy mają naprawdę zróżnicowane upodobania, a stawianie żądań jest na porządku dziennym. Dla wybranych par bardzo istotny będzie pejzaż, który rozpościera się z okien. A jeśli za owym oknem widać tylko zniszczony mur kamienicy lub ruchliwą szosę, to niektórzy szybko opuszczają takie miejsce i kontynuują poszukiwania.

Najlepszym wyborem byłaby sala z wyjściem na balkon lub do pięknie urządzonego ogrodu z fontanną. Jeszcze jednym kryterium jest samo wyposażenie wnętrza. Ściany winny być pomalowane lateksową farbą, a podłoga obowiązkowo musi być równa – tak, żeby w czasie zabaw nikt z weselników się nie potknął i nie wywrócił. Najgorszym surowcem na podłogę wydają się być panele, które, jeżeli tylko zostały niewłaściwie ułożone albo są gorszej jakości, mają tendencję do wykrzywiania się, co na pewno walorem sali się nie staje.

wesele w stylu góralskim

Autor: Aga Cudak
Źródło: abcslubu.pl
A na zakończenie trzeba byłoby rzec kilka wyrazów o dekoracji. A na nią składają się zazwyczaj: śnieżnobiałe albo różnobarwne obrusy, wazony z bukietami lilii, świece, balony i mnóstwo innych, jakże potrzebnych gadżetów. I trudno się temu dziwić, gdyż sale weselne to miejsca wyjątkowe, wręcz czarodziejskie (wybierz: restauracja (kuchnia libańska w Warszawie) Wrocław). To tutaj mają miejsce wydarzenia, które dużo osób pamięta do końca życia – sale weselne.

Comments are closed.