Jesteś wielkim fascynatem kawy

Uwielbiasz ten napój i nie wyobrażasz sobie rozpoczęcia dnia bez chociażby łyka , który dodaje Ci bardzo wiele energii i umożliwia bardzo miło rozpocząć następny dzień.
Powinno się dodać, że jesteś niezwykle wybredny w tej kwestii i nie zaparzasz pierwszej lepszej kawy wyszukanej w dyskoncie, gdyż jako niekłamany znawca doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jaka kawa okazuje się wysoka gatunkowo i oczywiście w odpowiedni sposób palona, by wydobyć z niej prawdziwy smak i zapach.

kawa brazylijska

Autor: Graham Hill
Źródło: http://www.flickr.com
baner06.2014]
Jesteś przecież fachowcem w tej dziedzinie, z tego powodu bardzo dobrze orientujesz się, która w naszym kraju palarnia kawy proponuje najwyższą jakościowo kawę i starasz się nabywać jedynie te, które kompletnie Ci pasują.
Doskonale orientujesz się we wszelkich jej odmianach i jako wytrawny pasjonat kawy zdajesz sobie z tego sprawę, iż kawa brazylijska bywa zwyczajnie doskonała i na okrągło proponujesz ją innym. Jej smak i zapach bywa nieporównywalny z żadnym innym. Wpływ na to jasne że ma niewątpliwie cały proces palenia kawy, bo w tym jest cała jej tajemnica. To właśnie kawa kawa arabica brazylijska wyzwoliła w Tobie tę chęć skosztowania wszystkich jej smaków, a Twoja pasja w smakowaniu jej ma miejsce do dziś.

W chwili obecnej masz możliwość nazwać się już niekłamanym znawcą kawy. Bez problemu odróżniasz jej gatunki nie wyłącznie smakując je, ale już po samym aromacie. To sztuka, którą uzyskało bardzo mało osób.

Comments are closed.