Które zabiegi są warte uwagi, jeśli chcielibyśmy polepszyć wygląd swojej sylwetki? Jak się je wykonuje?

Obecnie ingerencja we własne ciało, by mieć piękną sylwetkę, nie jest niczym zaskakującym. Wciąż więcej pań decyduje się na różnego rodzaju zabiegi, jakie poprawiają wygląd.

Jednym z takich zabiegów jest liposukcja laserowa katowice z pewnością mają dużą ofertę doskonałych gabinetów. Zabieg ten polega na skutecznym pozbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Pozwala to w dowolny sposób modelować sylwetkę tak, ażeby uzyskać wspaniały efekt. Liposukcja laserowa zwana jest też lipolizą laserową. Polega ona na wprowadzenie pod skórę elementów, jakie wydzielają wiązki światła laseru, jakie to są w stanie rozpuścić nagromadzony tłuszcz. Następnie, tłuszcz taki jest odsysany. Jeżeli interesuje nas liposukcja laserowa Katowice mają sporo do zaoferowania w tej kwestii.
specjalistów

Źródło: pixabay.com
Kolejnym typem zabiegu jest lipofilling. Tutaj sytuacja jest zupełnie odwrotna. Wykonywany jest bowiem zabieg przenoszenia tłuszczu w celu modelowania sylwetki. Tkankę tłuszczową pobiera się z miejsc, gdzie z reguły jej więcej. Najczęściej to pośladki lub brzuch. Następnie pobrany materiał zostaje oczyszczany i przygotowywany do dalszych prac. Wtedy to wstrzykuje się czysty tłuszcz w fragment ciała, jaki chcemy wymodelować. W taki sposób można wspaniale poprawić kontury twarzy, wypełnić zmarszczki, jak też widocznie powiększyć usta albo piersi. Coraz większa ilość kobiet poddaje się takim zabiegom.

Z tego względu, jeżeli zainteresuje nas lipofilling katowice będą doskonałym miejscem, do poszukiwania dobrych specjalistów. Powyższe przykłady zabiegów mają każdego roku większą popularność. Nie jest to dziwne, ponieważ można osiągnąć doskonałe rezultaty.

Comments are closed.