Plastyka warg sromowych – rozwiązanie dla pań z deformacją albo przerostem warg sromowych mniejszych

W naturalnych warunkach zewnętrzne narządy płciowe kobiet objęte są dwoma warstwami fałdek skóry – wewnętrznymi, mniejszymi wargami sromowymi, jakie łączą się przy łechtaczce oraz grubszymi, zewnętrznymi z dodatkową tkanką tłuszczową.

labioplastyka katowice

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Naczelną funkcją większych warg sromowych jest ochrona zewnętrznych organów płciowych.
Bywa, że mniejsze wargi sromowe stają się przerośnięte, większe i dłuższe od zewnętrznych warg sromowych. W mnogości wypadków przerost ten nie jest ogromny oraz nie sprawia uczucia dyskomfortu. Czasami jednakże staje się do problematyczne i nadto ogromne wargi sromowe stają się męczarnią dla wielu kobiet – potrafią wywoływać kłopoty z higieną osobistą, odczuwaniem doznań erotycznych czy przeszkadzać w aktywnym praktykowaniu sportu (np. tańcu lub jeździe na bicyklu).

Zachodzisz w głowę, jaki jeszcze portal prezentuje równie pomocne porady? Kliknij i zerknij na witrynę (http://www.optyk-trejnowski.pl/okulista), do której odsyłacz jest tutaj.

Często są ambarasem nawet przy noszeniu bielizny czy kostiumu kąpielowego. Plastyka krocza pozwala na zredukowanie jak też poprawę kształtu mniejszych warg sromowych – odwiedź Ginekologię plastyczną gyn centrum.

Według brytyjskich statystyk, liczba operacji plastycznych mniejszych warg sromowych pomiędzy 2008 a 2013 rokiem wzrosła aż pięć razy, dając niemal 2000 przeprowadzonych operacji pod koniec 2013 roku. Także w naszej ojczyźnie operacja owa robi się coraz w wyższym stopniu modna – przestaje być kwestią tabu a panie coraz to bardziej doceniają wygodę jak też dobre samopoczucie decydując się na zabieg labioplastyki – GynCENTRUM.

Labioplastyka Katowice wykonywana jest na dwa sposoby: labioplastyka warg sromowych mniejszych jak też labioplastyka większych warg sromowych.

Ta nowa treść (http://www.sklep.wzso.pl/produkty/ortezy,2,10759) jest niesamowicie atrakcyjna i jeżeli szukasz większą ilość danych na prezentowaną tu kwestię, to odnajdziesz je tutaj.

Zabieg jest kierowany do kobiet o niesymetrycznych wargach sromowych, które uniemożliwiają życie erotyczne albo praktykowane sportu.

Comments are closed.