Szczególnie zdrowe tłuszcze pewnikiem znakomitego humoru

Dieta dopracowana przez doktor Budwig zbiega się z obowiązująca piramidą żywieniową. Opiera się na najzdrowszych składnikach odżywczych, a jej zbilansowanie przypomina nieco zasady diety śródziemnomorskiej. Ma wiele antyoksydantów i kwasów omega-3. Właściwe będą też posiłki, które mają olej lniany.

Błonnik i węglowodany złożone także powinny pochodzić stricte z produktów. Podstawią tej i innych diet jest przede wszystkim zmiana niezdrowych przyzwyczajeń żywieniowych, a więc przede wszystkim rezygnacja z przetworzonych produktów.

Olej budwigowy a jego istotne cechy, jakie ma olej budwigowy

Liście oliwne

Autor: meshugas
Źródło: http://www.flickr.com

Zgodnie z radami samej doktor, oleje tego rodzaju charakteryzują się leczniczymi właściwościami. Powinno się je trzymać w temperaturze do 10°C, gdyż jedynie w takich warunkach mogą zachować ważne wartości. Jest to niesamowicie ważne przy olejach oryginalnych, ponieważ podrabiane robione są z nasion GMO.

Czy to zagadnienie jest dla Ciebie atrakcyjne? To kliknij i przeczytaj, co posiada rekomendowana witryna (http://www.drjanicki.pl/interwencyjne-leczenie-bolu) – odnajdziesz w tamtym miejscu podobnie intrygujące dane.

Tak zwany olej budwigowy, którego nazwa pochodzi od nazwiska autorki tej diety, jest przygotowany w odpowiednim termicznym opakowaniu.

Olej lniany jest wysoce wartościowy, a niedoceniany

Wyjątkowo dobrze sprawdza się w przypadku tej polecanej diety właśnie . Jest to bardzo lekka wersja tłuszczów i może stanowić alternatywę dla każdego innego oleju. Wytłacza się go z wysokolinolenowych odmian lnu, które pozyskiwane są z upraw ekologicznych. Nie bez znaczenia jest to, że były wyhodowane naturalnie, co znacząco wpływa na właściwości oleju lnianego. Zawiera także omega-3, które sprzyjają utrzymaniu pełnego zdrowia.

Olej lniany powstaje znaną metodą tłoczenia na zimnoJeśli nasze codzienne żywienie nie pozwala nam na dostarczanie właściwej ilości kwasów omega-3, olej budwigowy przyda się w szczególności. Niedostatek tego składnika może może być powodem dolegliwości, takie jak znaczne zmęczenie, coraz mniejsza odporność, a nawet może być powodem poważnych chorób serca. Olej ten pomaga zmagającym się z nowotworami, ale także stanowi zabezpieczenie przed chorobą Alzhaimera.

Comments are closed.