Unikalne projekty domów – Projektoskop.pl!

Projektoskop – ciekawy portal publikujący wskazówki, informacje, niezwykle przydatne narzędzia oraz dane firm czyli dokładnie to, czego będziemy potrzebować gdy zaczynamy rozmyślać o budowie domu, poszukujemy porad związanych z wyborem projektu, dekoracji, pielęgnacji ogrodu lub szukamy kontaktu z ekspertami a także innymi użytkownikami serwisu.

Projektoskop posiada kilkanaście zróżnicowanych tematycznie działów, co wpływa na to, że jest jednym z niewielu w kraju portali zamieszczających kompleksowe informacje powiązane z budownictwem, aranżacją i wykończeniami wnętrz oraz przestrzeni wokół domów.

Strona wyróżnia się także wieloma praktycznymi narzędziami. Najciekawszym jest graficzna wyszukiwarka projektów domów, która , co najważniejsze nie ogranicza się do tradycyjnych kryteriów wyszukiwania takich jak np. ilość pięter czy obszar zabudowy, ale pozwala odnaleźć projekty o specyficznym ułożeniu pomieszczeń. Gdy chcemy aby np. jadalnia sąsiadowała z salonem w okna gabinetu wychodziły na południe – nie ma problemu. Trzeba po prostu na mini rzucie domu wybrać odpowiedni rozkład pomieszczeń, a natychmiast wyświetli się dokładna lista projektów dokładnie odpowiadających naszym oczekiwaniom.

Unikalne projekty budowlane stanowią jedna z najchętniej wyświetlanych kategorii. Bardzo dużą popularnością cieszą się także liczne artykuły i poradniki koncentrujące się wokół tematów takich jak: poszczególne etapy budowy domów, prace związane z pielęgnacją ogrodu, elementy usytuowane wokół domu (basen, taras), materiały i instalacje a także instruktażowe filmy takie jak np.stawianie stropu w jeden dzień lub testy drzwi antywłamaniowych.

Dodatkowo w Strefie fachowca i w dziale Prawo Budowlane dostępne są szczegółowe i na bieżąco aktualizowane informacje o rynku, normach budowlanych i przepisach prawnych. W tym miejscu umieszczone są także wzory gotowych pism i umów, których z pewnością będziemy potrzebować w trakcie budowy naszego domu.

Portal przygotował także coś dla wszystkich internautów lubiących spędzać wolne chwile w ogrodzie oraz chcących dowiedzieć się o wiele więcej w temacie jego pielęgnacji. Katalog roślin, dział związany z ich ochroną, terminarz prac w ogrodzie oraz publikacje związane z aranżacją i pielęgnacją drzew, krzewów i roślin to wiodące kategorie w których znajdują się porady specjalistów i przydatne informacje.

Wszystkie osoby, planujące budowę domu, wybierające projekt, poszukujące informacji o branży budowlanej, chcące dowiedzieć się więcej o tematach związanych z aranżacją wnętrz i pielęgnacją ogrodu lub chcące podyskutować na forum zapraszamy na stronę

Comments are closed.