W jaki sposób można sobie radzić z problemem nietrzymania moczu, najważniejsze zalety nowoczesnych laserów MonaLisa Touch.

Kłopoty z nietrzymaniem moczu to przypadłość wielu kobiet, zwłaszcza w starszym wieku dolegliwości te znacznie się nasilają. Niestety w wielu przypadkach panie pozostają z tym same, bo z różnych przyczyn nawet lekarze do których chodzą nic o tym nie wiedzą. Jak można zauważyć po badaniach statystycznych nawet jedna czwarta kobiet na jednym z etapów swojego życia miała do czynienia z tymi problemami, widać więc że skala tych dolegliwości jest bardzo duża.

gabinet medycyny estetycznej

Autor: kaex0r
Źródło: http://www.flickr.com

Poza tym im kobiety są starsze, tym odsetek rośnie. Jeszcze do niedawna panowała opinia, że niedużo można w tej kwestii zrobić, dlatego też panie po prostu nic nikomu nie wspominały i zmagały się ze wszystkim samotnie.

Spodobał Ci taki artykuł? To super, sprawdź stronę dentysta ursynow pod tym adresem. Zobaczysz tam więcej informacji na zbliżony temat.

Lecz ostatnio pojawiła się nowatorska metoda, nie tylko bardzo dobrze działająca ale równocześnie nie dająca żadnych ubocznych efektów. W technice tej wykorzystywany jest zaawansowany technologicznie laser monalisa touch, przy pomocy jakiego obkurczane są wewnętrzne ścianki narządów rodnych i równocześnie wzmacniane ujście cewki moczowej oraz mięśnie – . Po takim zabiegu w prawie wszystkich przypadkach problemy z nietrzymaniem moczu zostają wyeliminowane. Laserowe leczenie nietrzymania moczu jest zabiegiem praktycznie bezinwazyjnym i bardzo bezpiecznym. Nie wymaga żadnego znieczulenia ani hospitalizacji, i w zasadzie od razu można po nim wrócić do normalnego funkcjonowania. Panie które chcą go wykonać powinny w pierwszej kolejności przejść kwalifikacje u ginekologa. Jest sporo przeciwwskazań które wykluczają jego wykonanie, z tego też powodu badanie wcześniej jest konieczne.

u lekarza

Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli wszystko jest dobrze, to można umówić termin wizyty na przeprowadzenie zabiegu. Trwa on kilkanaście minut i absolutnie nie jest bolesny. Lekarz wprowadza specjalną głowicę W drogi rodne, a tam bezpośrednio na ścianki zaczyna działać laser. W efekcie powoduje to powstanie zmian w śluzówce pochwy, jej obkurczenie i wzmocnienie mięśni. Pełne rezultaty zabiegu widoczne będą po kilku tygodniach i utrzymują się przez kolejne dwa lata. Nie ma żadnego problemu, żeby po upływie tego czasu zabieg powtórzyć i na kolejny okres czasu mieć rozwiązane problemy z moczem (czytaj więcej: laserowe zabiegi na nietrzymanie moczu).

Comments are closed.