Warianty działań plastycznych, które pomagają w sposób nieoperacyjny zniwelować wstydliwy problem

Nietrzymanie moczu i zbyt luźna pochwa to nierzadkie problemy intymne kobiet, które pojawiają się na skutek wielokrotnych porodów, urazów bądź mogą wystąpić w okresie menopauzy.

Na szczęście współczesna medycyna estetyczna, a ściślej ginekologia estetyczna proponuje kobiet wiele rozwiązań.
nietrzymanie moczu leczenie laserem

Autor: Raymond Zoller
Źródło: http://www.flickr.com
Problem nietrzymania moczu dotyczy ogromnej ilości kobiet – nawet połowy pań po pięćdziesiątym roku życia. Tak zwane wysiłkowe nietrzymanie moczu polega na niekontrolowanym wyciekaniu moczu, między innymi w czasie wysiłku, kichania bądź kaszlu. Utrata kontroli nad trzymaniem moczu wiąże się z dużym dyskomfortem w codziennym funkcjonowaniu, jak też wpływa na pogorszenie życia seksualnego i komfort psychiczny kobiety. Jak tego uniknąć? Jeżeli chodzi o nietrzymanie moczu leczenie laserem okazuje się wyjątkowo skuteczne. Laseroterapia to znakomita alternatywa dla interwencji chirurgicznej nietrzymanie moczu leczenie laserem. Nowoczesne lasery wykorzystywane w tego rodzaju zabiegach pozwalają pozbyć się intymnych problemów w szybszy i mniej inwazyjny sposób, tak aby Pacjentka mogła powrócić do normalnej aktywności tuż po przeprowadzeniu zabiegu.
Lasery stosowane są współcześnie także do leczenia innych kobiecych problemów takich jak luźna pochwa. Tego rodzaju zabiegi zazwyczaj określa się jako obkurczanie pochwy albo rewitalizacja pochwy.

Czy chciałbyś zobaczyć niniejszy temat z innej perspektywy? Jeśli tak, to zdobądź ważne info (http://fulldent.pl/centrum-stomatologi-skawina/), które zaprezentowane zostały w tym miejscu.

Co w tym przypadku daje zastosowanie lasera? Poprzez ciepło wytwarzane przez urządzenie następuje podgrzanie kolagenu. W rezultacie zwiększa się napięcie tkanek, pochwa jest nawilżona oraz bardziej elastyczna obkurczanie pochwy.

Pacjentka po takim zabiegu może znów cieszyć się satysfakcją z doznań w trakcie stosunku i polepszeniem jakości życia. Zabieg ten również zapobiega wystąpieniu wcześniej opisanego wysiłkowego nietrzymania moczu.

Comments are closed.