Zabiegi, które poprawiają wygląd – co powinniśmy wiedzieć? Co proponuje rynek?

W obecnych czasach medycyna estetyczna, chirurgia plastyczna stają się coraz bardziej dostępne. Wszyscy pragniemy prezentować się atrakcyjnie, wyjątkową dbałością o ciało cechują się panie.

Zazwyczaj, wstukując w wyszukiwarkę takie wyrażenia jak „lifting szyi”, usuwanie cellulitu Warszawa”, „liposukcja warszawa”, rozglądamy się za klinikami godnymi zaufania, w których będziemy mieć szansę zdecydowania się na określone zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Wisząca skóra szyi to problem wielu pań. Lifting szyi daje możliwość pozbycia się tego kłopotu. Jest to zabieg estetyczny, który zajmuje od 2 do 3 godzin. Czasami może być połączony z liposukcją, faceliftingiem oraz podnoszeniem brwi. Zabiegowi poddawane są|Zabieg jest wskazany u osób, u których występuje utrata lub osłabienie mięśni szyi, co w rezultacie doprowadza do wyglądu przypominającego indycze korale. Do zabiegu wykorzystywany jest endoskop. Lekarz (sprawdź nefrolog legionowo) dokonuje nacięcia ciała pod podbródkiem lub za uszami i w taki sposób dociera do mięśnia. Lifting szyi to po prostu odessanie, którego jest zbyt wiele. Generalnie po zabiegu pacjent musi przez około tydzień nosić opatrunek.

zabieg

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Wśród wyników dla wyrażenia „usuwanie cellulitu Warszawa”, „usuwanie cellulitu w Gdańsku” znajdziemy między innymi takie metody walki z pomarańczowa skórką: endermologia, mezoterapia, drenaż limfatyczny, karboksyterapia, ultradźwięki, ręczny masaż antycellulitowy, cellulipoliza, trening próżniowy. Po wygooglowaniu frazy „liposukcja Warszawa” mamy możliwość zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat tego zabiegu . Wykonywany jest, by zniwelować nadmiar tkanki tłuszczowej, która umiejscowiona jest pod skórą.

Wbrew pozorom nie jest to zabieg jedynie dla osób otyłych, a przy tym nie jest to metoda, którą możemy zastąpić dietę i ćwiczenia . Chodzi o usunięcie tłuszczu z miejsc newralgicznych, w których, pomimo stosowania diety i ćwiczeń, trudno pozbyć się tkanki tłuszczowej. Liposukcją możemy wspomóc klasyczny proces odchudzania. Zabieg obejmuje kilka etapów.

Comments are closed.